ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WROCŁAW

ODDZIAŁ GŁOGÓW:

 

W związku z występującą na rynku głogowskim małą liczbą firm zajmujących się administrowaniem-zarządzaniem nieruchomościami i związaną z tym małą konkurencją - mamy do zaoferowania dla Wspólnot Mieszkaniowych atrakcyjną stawkę oraz rozwiązania obniżające koszty utrzymania nieruchomości, a co z tym związane obniżenie opłat za lokale mieszkalne (tzw. czynsze).

Zarządzamy nieruchomościami, które odeszły od: ZGM, Spółdzielni, WAM, jak również developerskimi.
Na wszystkich nieruchomościach, które do nas przeszły udało nam się obniżyć znacząco koszty poprzez wnikliwą analizę zawartych umów, a także dzięki posiadanej specjalistycznej wiedzy zawodowej przez nas, jako Zarządców oraz wykształcenia w zakresie urządzeń elektrotechnicznych i cieplnych, potrafimy właściwie ocenić awarie i usterki urządzeń, a co z tym związane zasadność wymiany tylko elementu, a nie całego urządzenia, co pozwala na obniżenie kosztów i  oszczędności w tym zakresie.
Specjalizujemy się w ocenie i eliminowaniu nadmiernych strat w centralnym ogrzewaniu nieruchomości. Stawka uzależniona jest od zakresu usług i dostosowana indywidualnie do potrzeb konkretnej Wspólnoty Mieszkaniowej.
Jeśli są Państwo zaineresowani zapoznaniem się z indywidualnie przygotowaną ofertą , jak również wstępnie określona wysokością czynszu zapraszamy do kontaktu tel. 692-498-794.


                                                                         

SZYBKI KONTAKT

DOMATOR Sp. z o.o.

ul. Orzechowa 101/2

50-540 Wrocław Polska
Tel: 71 793 79 90

Fax: 71 793 79 91

Sławomir Jędrzejczyk   661 693 231 
Bogusław Łubieński     513 275 755                         

KOD QR